Katarzyna Buszkowska zastąpi Daniela Adamskiego na stanowisku dyrektora informacji Radia ZET

Katarzyna Buszkowska zastąpi Daniela Adamskiego na stanowisku dyrektora informacji Radia ZET

Opublikowany

Katarzyna Buszkowska awansuje na stanowisko dyrektora informacji Radia ZET. Zastąpi na tym stanowisku Daniela Adamskiego, który odchodzi ze stacji.

Radiu Zet poświęciłem 16 lat zawodowego życia, w tym 8 lat jako dyrektor informacji. Zespół, który stworzyłem, a który zbudował silną pozycję lidera cytowalności wśród mediów ogólnopolskich zostawiam w znakomitych rękach mojej dotychczasowej zastępczyni, Kasi Buszkowskiej. Nowemu szefostwu Radia życzę wielu sukcesów

- mówi Daniel Adamski.

Od sierpnia działem informacji Radia ZET będzie kierować Katarzyna Buszkowska, dotychczasowa zastępczyni dyrektora informacji. Z Grupą Eurozet jest związana od sierpnia 2016 r. Wcześniej była redaktor naczelną Polskiej Agencji Prasowej, w której pracowała przez 15 lat. Była także wydawcą w TVP i dziennikarką miesięcznika "Film".
Daniel Adamski był związany z Radiem ZET od 2001 roku. Prowadził Wiadomości Radia ZET, programy specjalne i, wspólnie z Marzeną Chełminiak, popołudniowy magazyn "Nie do Zobaczenia". Od 2006 roku kierował newsroomem Radiostacji, a w 2008 roku współtworzył Chilli ZET. Dyrektorem Informacji Radia ZET był od 2009 roku. Przez ostatnie lata przewodniczył kapitule Nagrody Radia ZET im. A. Woyciechowskiego. Był pomysłodawcą m.in. wyborczej trasy Radia ZET "Ring Wyborczy" w 2014 roku, multimedialnych wieczorów wyborczych w 2015 roku i wspólnego z Polsat News projektu radiowo-telewizyjnego "Śniadanie w Radiu ZET". Wcześniej przez ponad 4 lata pracował w RMF FM.

Bardzo dziękuję Danielowi za ciężką pracę i zaangażowanie. Stworzył jeden z najlepszych newsroomów w kraju, z plejadą najlepszych reporterów, wydawców i redaktorów. Cieszę się, że mogliśmy razem współpracować. To był dobry czas.

– powiedział Sławomir Assendi, redaktor naczelny Radia ZET.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Katarzyna Buszkowska.jpg

grafika | 2,74 MB

Pobierz

Łada Drozda dołączy do zespołu Chillizet

2 sierpnia na antenie Chillizet usłyszymy nową prowadzącą.  Łada Drozda w każdą środę, od 14.00 do 16.00 poprowadzi audycję „Emocjonalny ład”.