Łada Drozda dołączy do zespołu Chillizet

Łada Drozda dołączy do zespołu Chillizet

Opublikowany

2 sierpnia na antenie Chillizet usłyszymy nową prowadzącą.  Łada Drozda w każdą środę, od 14.00 do 16.00 poprowadzi audycję „Emocjonalny ład”.

Łada Drozda jest trenerką, konsultantką i coachem z ponad 20-letnim  doświadczeniem w pracy szkoleniowej i 14-letnim w pracy coachingowej.  Własna audycja w Chillizet to jej antenowy debiut.

Cieszę się, że Łada dołącza do naszego zespołu. Z pewnością jej  bogate doświadczenie zawodowe, które opiera się w dużej mierze na  rozmowach z ludźmi oraz ciekawa osobowość urozmaicą naszą antenę o  inspirujące treści, które zainteresują naszych słuchaczy.

– mówi Iwona Kostka-Kwiatkowska, redaktor naczelna Chillizet.

Natomiast z radiem rozstaje się Gabi Andrychowicz, która prowadziła  codzienne pasmo „Nastaw się na Chillout” (w godz. 14.00-18.00). Na czas  wakacji, do momentu uruchomienia nowej ramówki zastąpi ją w tym paśmie  Dagmara Kowalska.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Chillizet z nową ramówką

7 sierpnia Chillizet wprowadza nową ramówkę. Na antenie pojawią się m.in. autorskie programy muzyczne Martyny Wawryło-Wojciechowskiej, Dominiki Kontarowicz, Bartka Winczewskiego i Rafała Turowskiego oraz audycje z muzyką jazzową. Tradycyjnie nie zabraknie informacji o wydarzeniach kulturalnych oraz najciekawszych trendach wielkomiejskiego stylu życia. Zmienią się godziny emisji dotychczasowych pasm.