Antyradio

Antyradio

Opublikowany

Antyradio. Najlepszy rock na świecie - to najdłużej istniejąca rockowa sieć radiowa w Polsce. Korzysta z 16 nadajników, obejmujących zasięgiem największe miasta Polski. Słynie z bezkompromisowego spojrzenia na rzeczywistość i silnych osobowości antenowych. Program kieruje do wszystkich chodzących własnymi ścieżkami, nie poddających się masowej popkulturze i lubiących odważnie patrzeć prawdzie w oczy.

Logo_podstawowe_Antyradio.png
Rozgłośnia powstała w 2005 roku w wyniku połączenia Radia 94 (Warszawa) z Radiem Flash (Katowice). Słuchacz znajdzie tu cały przekrój najlepszej polskiej i zagranicznej muzyki rockowej – od klasyki po nowości godne uwagi, od reggae po hard rock. Oprócz tematów muzycznych Antyradio dużo miejsca poświęca motoryzacji i piętnowaniu absurdów otaczającej nas rzeczywistości. Od 2007 roku stacja wchodzi w skład Grupy Eurozet.

Co roku Antyradio organizuje Antyfest, czyli konkurs dla młodych, utalentowanych rockowych zespołów, które dotąd nie miały szansy zaprezentowania się szerszej publiczności. Jego celem jest pomoc w estradowym starcie. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w 2009 roku.

We współpracy z Antyradiem powstaje antyradio.pl – internetowy serwis tematyczny poświęcony muzyce i kulturze rockowej. Obok recenzji, felietonów i wywiadów strona prezentuje najświeższe informacje rockowe i ciekawostki ze całego świata.

Częstotliwości Antyradia:

Warszawa 106,8 FM, Gdańsk 92,0 FM, Gdynia 101,1 FM, Jemiołów 98,4 FM, Koszalin 106,9 FM, Kraków 101,0 FM, Łódź 89,6 FM, Olsztyn 91,9 FM, Poznań 101,6 FM, Wrocław 106,9 FM, Rzeszów 96,4 FM, Szczecin 104,9 FM, Zielona Góra 92,9 FM i aglomeracja śląska 106,4 FM (Zagłębie 89,8 FM, Bielsko-Biała 105 FM)

Kopiuj tekst

Udostępnij

Nowa ramówka Radia ZET

4 września rusza jesienna ramówka Radia ZET. Zmienią się godziny pasm, pojawią nowe audycje, a do zespołu prowadzących dołączy Roman Osica i Zbigniew Zegler, dyrektor muzyczny Radia ZET.