Koncert Radia ZET na The Tall Ships Races

Koncert Radia ZET na The Tall Ships Races

Opublikowany

Po raz trzeci do Szczecina przypłyną największe żaglowce  świata. W tym roku finał regat po Bałtyku odbędzie się w dniach 5-8  sierpnia br. Mieszkańcy i turyści mogą w tym czasie liczyć na wiele  atrakcji. Jedną z nich jest koncert polskiej wokalistki, Kayah, która  wystąpi na scenie przy Wałach Chrobrego, 7 sierpnia o godz. 20.00.  Patronem tegorocznego The Tall Ships Races jest Radio ZET.

Wszyscy którzy w tym czasie wybiorą się do Szczecina będą mogli  odwiedzić miasteczko Radia ZET i spotkać się z gospodarzami programów –  Justyną Dżbik-Kluge, Kamilem Noselem oraz Marcinem Wojciechowskim.  Stacja ponadto przygotowała specjalny program. Od piątku 4 sierpnia, po  godz. 20.00, będzie można usłyszeć wakacyjny program muzyczny Marcina  Wojciechowskiego, sobotnie letnie wydanie programu „ZET Cafe”,  prowadzone przez Justynę Dżbik-Kluge i Kamila Nosela (14.00-18.00), a w  sobotni wieczór od 18.00 „Listę przebojów Radia ZET”.
Niedziela z kolei to dwa wakacyjne pasma specjalne. Justyna Dżbik-Kluge  ze Szczecina poprowadzi program w godz. 14.00-18.00, w którym będzie  rozmawiać z mieszkańcami, uczestnikami regat oraz turystami, a Marcin  Wojciechowski zaprosi od godz. 18.00 do 23.00 na wieczorne pasmo  muzyczne.
Poniedziałek to nie lada gratka dla fanów polskiej wokalistki Kayah oraz  C-Bool’a. Artyści wystąpią na specjalnym niebiletowanym koncercie.  Kayah będzie można zobaczyć i usłyszeć w poniedziałek, 7 sierpnia, od  godz. 20.00. Po niej na scenie przy Wałach Chrobrego pojawi się C-Bool, a  cały koncert poprowadzi Marcin Wojciechowski. Ponadto przez cały czas  trwania finału regat, na antenie będzie można usłyszeć relacje  reporterskie dedykowane tej imprezie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.