"Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu" w Kołobrzegu

"Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu" w Kołobrzegu

Opublikowany

Nadchodzi "Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu". Mans  Zelmerlow i plejada gwiazd polskiej muzyki na letnim koncercie w  Kołobrzegu.

Już 9 lipca na plaży w Kołobrzegu odbędzie się jedna z największych  muzycznych imprez tego lata. Radio ZET i Telewizja Polsat zapraszają na  koncert, na którym swoje przeboje zaprezentują topowi polscy artyści.  Usłyszymy też jednego z czołowych szwedzkich wokalistów – zwycięzcę 2.  edycji szwedzkiego Idola i 60. Konkursu Piosenki Eurowizji - Mansa  Zelmerlowa. Obok niego na scenie pojawią się: Ewa Farna, Grzegorz Hyży,  Sarsa, Urszula, Kasia Cerekwicka, Natalia Szroeder, Gromee z Mahan Moin,  Red Lips oraz finalistka programu "Idol" - Karolina Artymowicz. Podczas  koncertu zostanie ogłoszony zwycięzca plebiscytu na „najlepszy letni  przebój 2017”, wybrany w głosowaniu słuchaczy Radia ZET , a w konkursie  sms widzowie będą mogli wygrać samochód.
Gospodarzami wieczoru będą Agnieszka Kołodziejska (Radio ZET) oraz  Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Dowbor z Polsatu. Wyjątkowe niespodzianki  dla widzów przygotuje też Kamil Nosel. Transmisja z koncertu - w  niedzielę 9 lipca o godzinie 20.05 w Polsacie.
Producentem „Przebojowego Lata Radia ZET i Polsatu” jest Eurozet Live.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Startuje Meloradio – nowa stacja radiowa Grupy Eurozet

temu

W poniedziałek, 4 września br., punktualnie o 6.00 rozpocznie nadawanie Meloradio. To nowa stacja Grupy Eurozet kierowana do wszystkich, którzy szukają alternatywy od zgiełku i szumu informacyjnego. Zastąpi dotychczasowe Radio ZET Gold. Będzie można je usłyszeć w 22 polskich miastach.
Koncert Radia ZET na The Tall Ships Races

temu

Po raz trzeci do Szczecina przypłyną największe żaglowce  świata. W tym roku finał regat po Bałtyku odbędzie się w dniach 5-8  sierpnia br. Mieszkańcy i turyści mogą w tym czasie liczyć na wiele  atrakcji. Jedną z nich jest koncert polskiej wokalistki, Kayah, która  wystąpi na scenie przy Wałach Chrobrego, 7 sierpnia o godz. 20.00.  Patronem tegorocznego The Tall Ships Races jest Radio ZET.
Meloradio

temu

Meloradio to grupa 19 stacji lokalnych należących do Grupy Eurozet, nadających w 22 polskich miastach. Powstało z myślą o tych, którzy każdego dnia poszukują odprężenia i wytchnienia od natłoku codziennych zajęć. Lubią zwolnić tempo, aby poczuć  się dobrze.
Lizz Wright na Jazz Chilli Days

temu

Lizz Wright w Polsce Jest piękna, zmysłowa, obdarzona niezwykłym, matowym głosem i nikt w taki sposób, jak ona, nie potrafił połączyć jazzu, muzyki gospel i spirituals z bluesem z Delty Missisipi. Światowej sławy wokalistka Lizz Wright zaśpiewa 3 kwietnia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, a 4 kwietnia w ICE Kraków. Amerykańska diwa wystąpi w ramach cyklu Jazz Chilli Days organizowanego przez Chillizet.

Antyradio i Chillizet na Open'erze

Antyradio będzie miało swoje plenerowe studio festiwalowe  podczas rozpoczynającego się 28 czerwca Open'era w Gdyni. Chillizet  przygotowuje festiwalowy program.