Zmiany w ramówce Chillizet

Zmiany w ramówce Chillizet

Opublikowany

Chillizet wprowadza zmiany do swojej ramówki. Na antenę wraca  "Szczypta chilli", "Gabinet dźwięku" pojawi się w środy, a w piątki  klubowe oblicze muzyki chilloutowej zaprezentują "Porządne dziewczyny".

7 czerwca na antenę wraca audycja "Szczypta Chilli" Dominiki  Biegańskiej. Miejsca, które warto odwiedzić, kulinarne trendy i  najsmaczniejsze przepisy, ale też rozmowy o jedzeniu i spotkania z  ludźmi, dla których gotowanie jest sztuką. W niezwykłą, kulinarną podróż  dookoła świata Dominika zabierze słuchaczy w każdą środę po godzinie  9.00.
Z kolei autorska audycja Gabi Drzewieckiej, "Gabinet dźwięku" została  przeniesiona z niedzieli na środę na godzinę 21.00. "Gabinet Dżwięku" to  dwie godziny muzycznych nowości, rozmowy z artystami i utwory, które w  ostatnim czasie wywarły największe wrażenie na rynku i słuchaczach.
Ponadto, klubowe oblicze muzyki chilloutowej odsłoni przed słuchaczami  kolektyw dj'ski "Porządne Dziewczyny", w skład którego wchodzą Ptaku,  Kviatov i BRTK. Program został wydłużony z godziny do dwóch i  przeniesiony z soboty na piątek - 21.00. Pierwsza godzina jest  zarezerwowana dla gości, muzycznych wspomnień i premier. W drugiej  usłyszymy selekcję najlepszych housowych remixów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Dzień Dziecka od A do ZET

3 czerwca (sobota) Radio ZET zaprasza rodziców i najmłodszych  do Parku Świętokrzyskiego przy Pałac Kultury i Nauki na piknik „Dzień  Dziecka od A do ZET”.