Meloradio w miejsce Radia ZET Gold

Meloradio w miejsce Radia ZET Gold

Opublikowany

Radio ZET Gold zmieni nazwę na Meloradio. Wniosek w tej sprawie wpłynął  już do KRRiT. Nadawca planuje zmienić nie tylko nazwę. Na antenie  pojawią się też nowe audycje oraz nowi prowadzący.

Nie zdradzamy jeszcze szczegółów, o których poinformujemy po  otrzymaniu oficjalnej decyzji KRRiT. Dzisiaj mogę powiedzieć, że  pracujemy nad modyfikacją bazy muzycznej i zmianami programowymi. Zasięg  techniczny sieci pozostanie taki sam

– mówi Kamil Dąbrowa, redaktor naczelny Radia ZET Gold.

Równolegle trwają prace nad stworzeniem identyfikacji wizualnej nowej marki Grupy Eurozet.
ZET Gold to obecnie sieć stacji lokalnych grających największe przeboje  wszech czasów - od lat 60. po 90. – kierująca program do dojrzałego  odbiorcy. Rozgłośnia powstała 30 czerwca 2013 roku na bazie nadajników  Planety FM, Radia Traffic FM i Radia Plus Toruń. W kolejnych latach do  sieci ZET Gold dołączyły nowe stacje na podstawie umów franczyzowych.  Dziś można jej słuchać w 22 polskich miastach. W ostatnim badaniu Radio  Track (luty-kwiecień 2017) miała 1,1% udziału w rynku.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Antyfest Antyradia 2017

Ponad 200 kapel zgłosiło się do tegorocznej edycji Antyfestu Antyradia, największego obecnie konkursu promującego nieznane szerokiej  publice zespoły rockowe. Zwycięzca wystąpi obok gwiazd światowego  formatu (m.in. Mastodonem i Evanescence) na Rock For People 2017, który  odbędzie się w dniach 4-6 lipca w Czechach.