Niejedna nowa audycja w Antyradiu

Niejedna nowa audycja w Antyradiu

Opublikowany

Sportowy „Sześciopak” oraz muzyczna „Historia niejednej piosenki” to nowe audycje wprowadzone do ramówki Antyradia.

Audycja „Sześciopak w Antyradiu” to dwugodzinna dawka sportowych emocji  aplikowana przez Piotra „Franka” Marciniaka, której będzie można  posłuchać w każdy poniedziałek od 22.00. Znajdą się w niej najważniejsze  sportowe wydarzenia, analizy, wyniki, rozmowy z gośćmi i komentarze  kibiców/słuchaczy. Premiera 24 kwietnia.
Z kolei „Historia niejednej piosenki w Antyradiu” to codzienne opowieści  i anegdoty o największych rockowych przebojach prezentowane przez  muzycznego eksperta stacji – Tomasza „Kasprola” Kasprzyka. Od genezy  powstania utworów po mniej i bardziej znane covery. Premierowe odcinki  można usłyszeć od poniedziałku do piątku o 9.40. Powtórki – 15.40.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Teraz Rock w Antyradiu

temu

Antyradio i miesięcznik „Teraz Rock” rozpoczynają współpracę redakcyjną. W niedziele w Antyradiu pojawi się nowy program muzyczny „Teraz Rock w Antyradiu”, a w magazynie co miesiąc będzie publikowana rubryka „Antyradio w Teraz Rock”.
Weekendowe nowości w Antyradiu i nie tylko

temu

Jesienią do stałych punktów ramówki Antyradia dołączają nowe audycje. W weekendy pojawią się: „Czułe dranie”, „Historia niejednej piosenki”, „SOS – Sobotnim okiem Skiby”, „Republika babska” i „Świeży towar”. Na antenę wraca Paweł Chowaniec.
Dream Atlas zwycięzcą Antyfestu 2017!

temu

Zespół Dream Atlas z Pszczyny został laureatem IX edycji  Antyfestu Antyradia. W finale głosami internautów pokonał kapele  Synthetic Blast i Vermis. Łącznie w tym roku do konkursu zostało  zakwalifikowanych sześćdziesiąt młodych rockowych zespołów.
Nagrody "Płyta Rocku Antyradia" 2016 rozdane

temu

Porywające koncerty T.Love i July Talk, gwiazdy sceny i  show-biznesu oraz niespodzianka od Metalliki - tak wyglądało rockowe wydarzenie sezonu w warszawskiej Stodole. Dla fanów mocnych brzmień to  był wyjątkowy rok i taka też była gala 11. edycji plebiscytu „Płyta  Rocku Antyradia”. W czwartek Stodoła zamieniła się w rockowe królestwo, w  którym główne role grały gwiazdy sceny m.in. Adam Nergal Darski,  Perfect, Odział Zamknięty, Big Cyc.

Nowy głos w Radiu ZET Gold

Do zespołu Radia ZET Gold dołączył Paweł Jawor, który  poprowadzi weekendowe pasmo między 15.00 a 20.00. Z kolei Piotr Opoka na  stałe został współgospodarzem poranka „Zawsze rano Radio ZET Gold”.