Nowa wersja strony radiozet.pl

Nowa wersja strony radiozet.pl

Opublikowany

Grupa Eurozet uruchomiła nową wersję portalu Radia ZET - www.radiozet.pl. Nad zmianami pracował, przez ostatni rok, cały dział  online, a nowy layout i wprowadzone funkcjonalności powstały na  podstawie badań preferencji użytkowników. Na nowym portalu znajdziemy  podział na sekcje tematyczne, tj.: polityka, zdrowie, czy sport, jak  również listę przebojów i flagowy program publicystyczny „Gość Radia  ZET” Konrada Piaseckiego.

Portal Radia ZET zyskał nową szatę graficzną, a strona główna porządkuje  teraz treści według sekcji: Radio, Wiadomości, Sport, Rozrywka, Styl  życia, Zdrowie, Nauka i Technologia. Zauważalną zmianą jest również  wyciagnięcie na główną stronę listy przebojów. Z badań wynika, że jest  to element mocno poszukiwany przez słuchaczy radia i czytelników.  Użytkownicy będą mogli oglądać też materiały video, które przygotowywane  są przez zespół kierowany przez Jacka Gasińskiego. Grupa Eurozet  planuje w bliskiej przyszłości mocno rozwijać ten projekt video. Ponadto  do grona stałych współpracowników redakcji dołączył varsavianista Jerzy  S. Majewski - wieloletni dziennikarz „Gazety Stołecznej”. Czytelnicy  będę mogli zapoznać się z jego felietonami, jak również zagadkami, które  będzie dla nich przygotowywał.

Nowa strona łączy treści radiowe z portalem horyzontalnym z prawdziwego  zdarzenia, co było szczególnie trudnym wyzwaniem. Została uporządkowana i  opracowana w taki sposób, aby czytelnicy i słuchacze chcieli regularnie  wracać w to miejsce.

podkreśla Tomasz Sofuł, szef zespołu on-line Eurozet.

Portal www.radiozet.pl został w całości zaprojektowany, wykonany i  opracowany przez programistów, grafików i project managerów pracujących w  dziale online Grupy Eurozet.
Szefem redakcji radiozet.pl jest Łukasz Sawala.
Portal radiozet.pl w lutym 2017 roku miał ponad 3 mln realnych  użytkowników (wg badania PBI/Gemius), natomiast Grupa Eurozet może  pochwalić się liczbą 4,1 mln użytkowników i obecnie zajmuje 40. miejsce  wśród wszystkich podmiotów internetowych w Polsce.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Natalia Żyto reporterką Radia ZET

Do warszawskiej redakcji Radia ZET dołączyła Natalia Żyto. Zastąpiła Romualda Kłosowskiego, który przeszedł do Działu Programowego i  będzie zajmować się produkcją audycji. Wcześniej była dziennikarką  Polskiego Radia RDC i Informacyjnej Agencji Radiowej.