Eurozet realizuje globalne projekty dla Grupy Lagardere

Eurozet realizuje globalne projekty dla Grupy Lagardere

Opublikowany

Lagardere Active Radio International (LARI) uruchomił  pierwszą cyfrową edycję tytułu ELLE dla francuskojęzycznej Afryki. Za przygotowanie projektu, koncepcję i realizację, odpowiadał zespół działu  online Grupy Eurozet.

Uruchomiony serwis internetowy marki ELLE dla Wybrzeża Kości Słoniowej w  całości został przygotowany przez zespół odpowiedzialny za realizacje  projektów dla Grupy Lagardere pracujący w dziale online Grupy Eurozet.
Przedmiotem realizacji było wykonanie makiet i projektów graficznych w  wersji desktopowej i mobilnej oraz implementacja projektu, a także jego  dalszy rozwój i utrzymanie. W dalszej perspektywie planowane jest  stworzenie aplikacji mobilnych na iOS i Android.

To ogromne wyróżnienie i docenienie naszego profesjonalizmu. Cieszymy  się, że mogliśmy wziąć udział w tak prestiżowym i globalnym projekcie.  To duży sukces zespołu

– mówi Tomasz Sofuł, dyrektor działu online Eurozet.

ELLE to kobieca, światowa marka premium. Tytuł wydawany jest w 46  krajach i w każdym ma swój serwis kontentowy. Licząc globalnie, serwisy  ELLE posiadają ponad 80 milionów unikalnych użytkowników. Podobnie jak  inne strony internetowe w swoich krajach, ELLE.ci ma pozycjonować się  jako lider wśród portali dla kobiet, nie tylko w Wybrzeżu Kości  Słoniowej, ale w całej francuskojęzycznej Afryce.
To kolejny projekt działu online Grupy Eurozet realizowany dla Grupy  Lagardere (właściciela Eurozet). Wcześniej zespół Tomasza Sofuła  uruchomił w Wybrzeżu Kości Słoniowej serwis radiowy viberadio.ci oraz viberadio.sn dla Senegalu.
Więcej informacji na:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Nagrody "Płyta Rocku Antyradia" 2016 rozdane

Porywające koncerty T.Love i July Talk, gwiazdy sceny i  show-biznesu oraz niespodzianka od Metalliki - tak wyglądało rockowe wydarzenie sezonu w warszawskiej Stodole. Dla fanów mocnych brzmień to  był wyjątkowy rok i taka też była gala 11. edycji plebiscytu „Płyta  Rocku Antyradia”. W czwartek Stodoła zamieniła się w rockowe królestwo, w  którym główne role grały gwiazdy sceny m.in. Adam Nergal Darski,  Perfect, Odział Zamknięty, Big Cyc.