Kuba Badach z autorskim programem w Chillizet

Kuba Badach z autorskim programem w Chillizet

Opublikowany

„Dźwięki nieoczywiste” Kuby Badacha to nowy autorski program muzyczny w Chillizet.

W każdy czwartek między 21.00 a 22.00 Kuba Badach zaprezentuje słuchaczom najpiękniejsze retro dźwięki zahaczające głównie o stylistykę jazzowo-funkową, ale nie tylko. Nie zabraknie zagranicznych szlagierów, ale i mało znanych, polskich produkcji. Nieoczywista selekcja Kuby Badacha już w samej nazwie zwiastuje dźwiękowe niespodzianki.

Bardzo się cieszę, że Kuba dołącza do autorów wieczornych programów w Chillizet. Jego wysublimowany gust muzyczny z pewnością dodatkowo uszlachetni ofertę i brzmienie stacji.

– mówi Iwona Kostka-Kwiatkowska, redaktor naczelna Chillizet.

Premiera programu 14 września br.
Kuba Badach to polski muzyk, kompozytor, wokalista i producent muzyczny. Jest związany z zespołami Poluzjancji oraz The Globtrotters, grających muzykę z pogranicza funku, jazzu i rocka. Na rynku właśnie ukazał się solowy album artysty - "Oldschool".

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Kuba_Badach.jpg

grafika | 3,43 MB

Pobierz

Kayah z autorską audycją w Meloradiu

"Tu i teraz" to nowy program muzyczny w ramówce Meloradia. Jego prowadzącą będzie doskonale znana artystka – Kayah. Wokalistka spotka się ze słuchaczami w każdą środę między 18.00 a 20.00. Pierwsza audycja zostanie wyemitowana 4 października br.