Novika na antenie Chillizet

Novika na antenie Chillizet

Opublikowany

Novika dołącza do zespołu redakcyjnego Chillizet. W każdy wtorek o 21.00 poprowadzi godzinną autorską audycję muzyczną „Lekkość bitu”.

W programie leniwa, poruszająca lub lekko eksperymentalna muzyka elektroniczna wyselekcjonowana dla słuchaczy przez Novikę. Audycja pełna nowości, ale z ukłonem w stronę klasyki. Nie zabraknie też ciekawych rodzimych produkcji, których autorzy będą częstymi gośćmi prowadzącej.
Novika jest związana z radiem od lat. Swoje autorskie audycje miała w Radiostacji, Radiu Jazz, Radiu Bis, Radiu Roxy, a ostatnio w radiowej Czwórce. Przede wszystkim jest jednak wokalistką, która ma na swoim koncie dwa Fryderyki, trzy solowe albumy oraz współpracę z wieloma artystami (m.in.: Smolik, Marcin Czubala, Lovebirds, Jazzpospolita). Można ją usłyszeć w klubach w całym kraju w duecie Novika & Mr. Lex. Obecnie artystka kończy pracę nad swoim nowym albumem, który wiosną zapowiadał utwór „Lekko“.
W Chillizet zadebiutuje 2 października br.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Novika.jpg

grafika | 2,08 MB

Pobierz

Dobra muzyka i wszystko gra

1 października br. wystartuje kampania wizerunkowa Meloradia. Jej hasłem przewodnim będzie liner stacji: „Dobra muzyka i wszystko gra”. Od poniedziałku, 2 października br., będzie można również kupić dwupłytową składankę z największymi przebojami: „Meloradio. Dobra muzyka i wszystko gra”.