Dobra muzyka i wszystko gra

Dobra muzyka i wszystko gra

Opublikowany

1 października br. wystartuje kampania wizerunkowa Meloradia. Jej hasłem przewodnim będzie liner stacji: „Dobra muzyka i wszystko gra”. Od poniedziałku, 2 października br., będzie można również kupić dwupłytową składankę z największymi przebojami: „Meloradio. Dobra muzyka i wszystko gra”.

Meloradio – najmłodsza stacja Eurozet - jest radiem o profilu „easy listening”, gdzie słuchacze znajdą klimatyczne przeboje ostatnich pięciu dekad i współczesne utwory, które mają wprawiać w dobry nastrój.

Chcemy podkreślać muzyczność i przyjemny klimat słuchania  Meloradia. To, że Melo pozwala się odprężyć i powoduje, że czas płynie  wolniej.

mówi Agnieszka Szozda, dyrektor marketingu Grupy Eurozet

Wraz z kampanią startuje  również sprzedaż dwupłytowej składanki „Meloradio. Dobra muzyka i  wszystko gra”, wydanej nakładem Sony Music. Spoty  będzie można oglądać w telewizji, internecie oraz kinach (sieć kin Helios oraz  Multikina). Pojawią się również citylighty, ekrany ledowe, siatki na  autobusach i plakaty w komunikacji miejskiej w 21 miastach Polski, w których gra Meloradio.
Za pomysł i kreację odpowiada zespół działów marketingu i online Grupy Eurozet. Planowaniem mediów zajęły się Dom Mediowy Zenith oraz dział online Grupy Eurozet.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

melo.jpg

grafika | 1,17 MB

Pobierz

Kontakty

EUROZETul. Żurawia 800 503 Warszawatel. (22) 583 32 00tel. (22) 583 31 00www.eurozet.pl
. Biuro Reklamy Grupy Eurozetul. Żurawia 800-503 WarszawaKONTAKTY
. Radio ZETul. Żurawia 800-503 Warszawatel: 321 321 000fax: 321 321 790e-mail: radiozet(at)radiozet.plwww.rad