Kadra zarządzająca

Kadra zarządzająca

Opublikowany

Kadrę zarządzającą Grupy Eurozet tworzą:

matuszynski.png
Andrzej Matuszyński, prezes zarządu
Pracę w branży medialnej rozpoczynał w Grupie Infor. W latach 1997-2004 związany był z Grupą Eurozet, zajmując m.in. stanowisko dyrektora badań i marketingu oraz członka zarządu Radiostacji. W latach 2005-2010 pracował w Cyfrowym Polsacie, gdzie jako członek zarządu odpowiadał za marketing i obsługę klienta. Od 2010 r. był członkiem zarządu i dyrektorem operacyjnym telewizji n. W latach 2011-2012 pełnił funkcję dyrektora pionu marketingu Grupy Eurozet, a następnie doradzał zarządowi Grupy. W grudniu 2013 objął stanowisko prezesa Grupy Eurozet.

Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, gdzie skończył ekonomię  i psychologię ze specjalizacją z psychologii reklamy i marketingu.  Ukończył też: Podyplomowe Studium Coachingu w Laboratorium  Psychoedukacji wraz ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, Management  2000 w Kanadyjskim Instytucie Zarządzania oraz Strategic Marketing In  Action w IMD Szwajcaria.
Rosiewicz.png
Ewa Rosiewicz, dyrektor biura reklamy
Z mediami jest  związana od ponad dwudziestu lat. Pracowała w Infor Biznes i AWR Wprost,  jako Dyrektor Sprzedaż Działu Agencyjnego. W latach 1993-2008 w dziale  sprzedaży Grupy Eurozet zarządzała m.in. Działem Obsługi Klienta, Trade  Marketingiem, PR-em i Promocją RRM.

Absolwentka Wyższej Szkoły Marketingu i Biznesu w Łodzi.
szwoch.png
Bartosz Szwoch, dyrektor finansowy
Karierę zawodową zaczynał w 1997 w KPMG Audyt Polska. W  latach 1999-2010 był z-cą dyrektora finansowego w Canal+ Cyfrowy, a  przez kolejne siedem lat – dyrektorem finansowym Universal Music Polska. Do Grupy Eurozet dołączył w lipcu 2017 roku.
Tomek Biegała.png
Rafał Tomasz Biegała, dyrektor ds. rynków lokalnych
Od  1992 roku związany z Grupą Eurozet. Karierę zawodową zaczynał w  strukturach RRM Domu Sprzedaży Radia. W 1997 objął stanowisko New  Business & Development Directora w telewizji Nasza TV. Do Grupy  Eurozet powrócił w 2000 roku, gdzie został odpowiedzialny m.in. za  współpracę ze stacjami radiowymi.

Z wykształcenia lekarz medycyny. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Warszawie oraz podyplomowe studia w Lubelskiej Szkole Biznesu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Kariera

Praca w radiu to ciągłe wyzwania, rozwój i dynamicznie zmieniające  się środowisko. Grupa Eurozet oferuje swoim pracownikom szerokie  możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.