Rafał Mandes szefem działu Biznes na radiozet.pl

Rafał Mandes szefem działu Biznes na radiozet.pl

Opublikowany

Były dyrektor pionu Biznes w Onecie, Rafał Mandes,  został szefem utworzonego właśnie działu o tematyce biznesowej w ramach radiozet.pl - największego portalu w portfolio grupy Eurozet. 

W dziale Biznes czytelnicy znajdą najświeższe informacje z rynku, dowiedzą się, w co warto inwestować i jak kupować nieruchomości. Jedną z kategorii tematycznych będą Finanse Osobiste. W tym miejscu będzie można przeczytać porady użyteczne nie tylko dla biznesmenów i przedsiębiorców, czy ludzi prowadzących działalność gospodarczą, ale także dla wszystkich tych, którzy nie lubią marnować swoich pieniędzy.

Na czele zespołu dostarczającego i redagującego treści biznesowe od początku grudnia stoi Rafał Mandes. W przeszłości zarządzał on m.in. pionem Biznes w Onecie. Jest też twórcą platform Finanse WP i Biznes.pl. Ostatnio związany z agencją multimedialną MarketNews24.
W zakładce Biznes na Radiozet.pl oprócz bieżących informacji i pogłębionych artykułów znaleźć będzie można aktualizowane w trybie rzeczywistym kursy walut kantorowych. Nie zabraknie również wywiadów z ciekawymi inspirującymi ludźmi oraz materiałów wideo zawierających ekspercie porady.

Cieszę się, że Rafał dołączył do naszego zespołu. Wierzę,  że jego doświadczenie oraz dotychczasowe osiągnięcia przyczynią się do zwiększenia zasięgu oraz rozwoju portalu radiozet.pl.
Wejście w nowe obszary tematyczne to kolejny krok będący konsekwencją naszej strategii rozwoju.

podkreśla Tomasz Sofuł, dyrektor działu online grupy Eurozet.

W październiku 2017 witryny grupy Eurozet odwiedziło 4,62 mln realnych użytkowników, którzy wygenerowali blisko 30,5 mln odsłon (dane PBI/Gemius). Jest to wynik rekordowy dla Grupy pod względem obu wskaźników.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Rafał Mandes.jpg

grafika | 4,62 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Rekordowy początek roku Grupy Eurozet

temu

Początek 2018 roku okazał się rekordowy dla Grupy Eurozet w obszarze online. Grupa zanotowała kolejny skok w rankingu i dziś zajmuje 34. miejsce wśród wszystkich podmiotów internetowych w Polsce (dane PBI/Gemius). Rok  do roku oznacza to awans o 6 pozycji.
Serwisy internetowe Grupy Eurozet liderem wśród grup radiowych 

temu

Grupa Eurozet wyprzedziła Grupę RMF i Time zajmując miejsce lidera wśród internetowych serwisów stacji radiowych pod względem liczby realnych użytkowników. Jednocześnie awansowała z 33. na 32. pozycję wśród wszystkich podmiotów internetowych w Polsce (wg Gemius/PBI za lipiec 2017r.).
Ruszył projekt "Mam zdanie" Grupy Eurozet

temu

Dzisiaj, 3 lipca, wystartował nowy innowacyjny serwis  internetowy Grupy Eurozet – mamzdanie.pl. Jego użytkownicy będą  komentować bieżące wydarzenia, społeczne i polityczne w formie  wypowiedzi wideo. Liderem projektu jest Jacek Gasiński.
Nowa wersja strony radiozet.pl

temu

Grupa Eurozet uruchomiła nową wersję portalu Radia ZET - www.radiozet.pl. Nad zmianami pracował, przez ostatni rok, cały dział  online, a nowy layout i wprowadzone funkcjonalności powstały na  podstawie badań preferencji użytkowników. Na nowym portalu znajdziemy  podział na sekcje tematyczne, tj.: polityka, zdrowie, czy sport, jak  również listę przebojów i flagowy program publicystyczny „Gość Radia  ZET” Konrada Piaseckiego.

Świąteczne atrakcje z Radiem ZET w Warszawie

W sobotę, 9 grudnia, Radio ZET zaprasza do Warszawy na inaugurację tegorocznej zimowej iluminacji miasta oraz świąteczny koncert Sound'n'Grace na PGE Narodowy.